LYŽOVANIE - školské kolo

LYŽOVANIE - školské kolo - chlapci

V dňoch 25.- 28.1.2010 sa uskutočni lyžiarsky kurz pre žiakov 1. ročníkov. Na základe vydaných propozícií sa na záver kurzu uskutočnil pretek v obrovskom slalome pre žiakov všetkých ročníkov SUŠ .

Na pretek sa prihlásilo 15 študentov a 6 študentov súťažilo na snowboarde.

Konečné poradie

LYŽOVANIE

1.kolo

2.kolo

celkom

body

1.miesto

MIKOLAJCÍK Vladimír

1.B

22.81

23.20

46:01

15

2.miesto

KACVINSKÝ Oliver

3.C

24.34

23.55

47.89

14

3.miesto

TROPP Daniel

2.A

27.29

27.21

54.50

13

4.miesto

KNAPIK Michal

2.B

26.99

27.63

54.62

12

5.miesto

PIROŽEK Erik

1.B

28.00

27.98

55.98

11

6.miesto

ŠVEJNOHA Dávid

1.B

28.59

27.44

56.03

10

7.miesto

MATAVA Matúš

4.A

27.97

28.13

56.10

9

8.miesto

KOŠČÁK Ondrej

2.B

28.17

27.92

56.09

8

9.miesto

GIACKO Jakub

1.A

27.83

28.65

56.48

7

10.miesto

HANEČÁK Igor

1.A

29.76

28.39

58.15

6

11.miesto

KAPUSTA Viktor

2.A

30.57

30.26

1:00.83

5

12.miesto

ŠICO Pavel

1.B

33.73

32.63

1:06.36

4

Diskvalifikovaní: 3

 

ŽOLDÁK Matúš

3.A

46.68

nedok.

 

 

 

GAJAN Patrik

1.B

28.27

nedok.

 

 

 

CHEBAN Jakub

1.B

43.41

neštart.

 

 

SNOWBOARD

1.miesto

HANEČÁK Igor

1.A

34.15

33.71

1:07.86

6

2.miesto

JEZERČÁK Matúš

2. B

34.37

33.70

1:08.07

5

3.miesto

MITURA Michal

2. B

37.59

37.99

1:15.58

4

4.miesto

LORENČÍK Matej

3.A

40.83

36.29

1:17.12

3

5.miesto

KORKOŠ Dávid

3.C

40.83

38.79

1:19.62

2

6.miesto

CEHULA Peter

4. B

54.11

43.97

1:38.08

i

 

 

 

LYŽOVANIE  - školské kolo  -  dievčatá

Na pretek sa prihlásilo 7 študentiek a 4 študentky súťažili na snowboarde.

Konečné poradie:

LYŽOVANIE

1.kolo

2.kolo

celkom

body

1.miesto

KOLESÁROVA Viktória

4.A

23.09

22.47

45.56

7

2.miesto

KUČKOVSKÁ Stanislava

1.A

30.10

29.43

59.53

6

3.miesto

THEISZOVÁ Adriána

2.A

31.42

30.97

1.02.39

5

4.miesto

FELBEROVÁ Martina

1.A

33.90

33.69

1.07.59

4

5.miesto

BIZUBOVÁ Zuzana

1.A

36.17

34.76

1.10.83

3

6.miesto

BERNÁTOVÁ Lucia

1.A

37.36

36.40

1.13.76

2

7.miesto

ČESELKOVÁ Eva

1.A

30.44

1.00.04

1.30.48

1

SNOWBOARD

 

1.miesto

JELENOVÁ Martina

2.A

45.23

41.91

1.27.14

4

2.miesto

JOCHMANDVÁ Paula

3.A

48.51

45.49

1.34.00

3

3.miesto

ČESELKOVÁ Eva

1.A

37.02

57.85

1.34.87

2

Diskvalifikovaný:1

 

RAFFAJOVÁ Eva

1.A

nedok.