Stredná umelecká škola, Slavkovská 19, Kežmarok
C E Z P O Ľ N Ý B E H
školské kolo
Termín : 4. október 2011 chlapci + dievčatá
Miesto : lesopark S E V E R , pri hoteli Štart
Účastníci : z každej triedy sa zúčastnia 2 chlapci a 2 dievčatá, podľa záujmu sa muhli zúčastniť aj viacerí
Disciplíny :
dievčatá - beh do 1200 m
chlapci - beh do 2000 m
Hlavný rozhodca : Mgr. Toporcer Peter
Zapisovatelia a pomoc. rozhod. : určení z radov pretekárov
Časový rozpis :
09,00 h – zraz všetkých pretekárov pre vrátnicou
09,15 h – kontrola účasti, presun do priest. štartu
10,45 h – predpokladaný štart dievčat
1,00 h – predpokladaný štart chlapcov
11,15 h – vyhodnotenie súťaže
11,30 h – ukončenie a presun späť
Ceny :
1.cena: vecná odmena
1. – 3. miesto: diplom
Poznámka : v rámci preteku sa uskutoční výber do školského družstva.
Ing. Perignáthová Marta
riaditeľka školy
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
CEZPOĽNÝ BEH (školské kolo)
Podľa plánu uskutočnilo sa dňa 4. 10. 2011 školské kolo v cezpoľnom behu v kategórií chlapcov a dievčat. Do súťaže sa prihlásilo 21 chlapcov a 8 dievčat z jednotlivých ročníkov a tried.
Konečné poradie :
Kategória : ch l a p c i
|
|
čas |
trieda |
body |
1. miesto : |
KNAPIK Michal |
6:32 min. |
3. B |
21 |
2. miesto : |
HARENDARČÍK Silvester |
6:49 min. |
2. B |
20 |
3. miesto : |
KAPUSTA Viktor |
7:10 min. |
4. A |
19 |
4. miesto : |
KOŠČÁK Lukáš |
7:16 min. |
1. B |
18 |
5. miesto : |
DUDLÁK Dušan |
7:26 min. |
1. B |
17 |
6. miesto : |
KOKY Mário |
7:38 min. |
4. B |
16 |
7. miesto : |
ŠVEJNOHA Dávid |
7:44 min. |
3. B |
15 |
8. miesto : |
SLÁVIK Domino |
7:55 min. |
3. B |
14 |
9. miesto : |
HAJOVSKÝ Patrik |
7:57 min. |
1. A |
13 |
10. miesto : |
MIKOLAJČÍK Vlado |
8:11 min. |
3. B |
12 |
11. miesto : |
MELICH Dárius |
8:18 min. |
2. B |
11 |
12. miesto : |
HALČIN Boris |
8:42 min |
3. B |
10 |
13. miesto : |
VERNADRSKÝ Matej |
8:48 min. |
2. B |
9 |
14. miesto : |
ZEMKO Gabriel |
10:50 min. |
2. B |
8 |
15. miesto : |
PAVELČÁK Maroš |
10:51 min. |
2. B |
7 |
16. miesto : |
BESKYD Mikuláš |
12:16 min. |
2. B |
6 |
17. miesto : |
HAVRÁNEK Dávid |
12:17 min. |
2. B |
5 |
18. miesto : |
ŠANTA Michal |
diskv. |
4. A |
0 |
19. miesto : |
CHEBAN Jakub |
diskv. |
3. B |
0 |
20. miesto : |
KACVINSKY Oliver |
diskv. |
4. A |
0 |
21. miesto : |
ŠICO Pavel |
diskv. |
3. B |
0 |
Za porušenie pravidiel atletiky a neskorý príchod na štart boli diskvalifikovaní žiaci KACVINSKÝ, ŠANTA - 4. A a ŠICO, CHEBAN - 3. B .
Kategória : d i e v č a t á
čas | trieda | body | ||
1. miesto |
LAPŠANSKÁ Eva |
4:34 min. |
4. A |
8 |
2. miesto |
THEISZOVÁ Adriána |
4:35 min. |
4. A |
7 |
3. miesto |
KUCOVÁ Ivana |
4:42 min. |
4. B |
6 |
4. miesto |
ŠUCHAŇOVÁ Ela |
4:49 min. |
1. A |
5 |
5. miesto |
KUČKOVSKÁ Stanislava |
4:57 min. |
3. A |
4 |
6. miesto |
BIZUBOVÁ Zuzana |
5:07 min. |
3. A |
3 |
7. miesto |
BALÁŽOVÁ Michaela |
5:24 min. |
3. A |
2 |
8. miesto |
IĽČÁKOVÁ Jana |
nedok. |
3. A |
0 |
V Kežmarku 4.10. 2011
Hlavný rozhodca
Mgr. Toporcer Peter